پیشخدمتیتشریفات اداریتشریفات رانندگانتشریفات مدیرانمنشی و مسئول دفترمهماندار ادارینظافتکار ادارینظافتکار منازلنگهبان و انتظامات

لیست دوره های آموزشی جامع مدیریت منابع انسانی

لیست دوره های آموزشی جامع مدیریت منابع انسانی

لیست دوره های آموزشی جامع مدیریت منابع انسانی : آموزش  مدیریت منابع انسانی در کلیه سطوح اداری از بخش مدیران و تصمیم گیرندگان تا مدیران عملیاتی و کلیه کارکنان از واجبات هر شرکت و سازمانی به حساب می آید .

بطور حتم آموزش منابع انسانی می تواند موجب توسعه رفتاری افراد گردد و در پایان نتیجه قابل قبولی را برای شرکت و سازمان به دنبال داشته باشد.

اگر مدیری اعتقاد به آموزش نداشته باشد مطمئنا محکوم به شکست است و رو به زوال می رود.

همگی به این مسئله آگاهی داریم که هر شرکت و سازمانی از دو منبع مالی و منبع انسانی برخوردار است. عملکرد خوب منابع انسانی می تواند موجب در آمدزایی و توسعه شرکت باشد. در صورتیکه هر چقدر منابع مالی داشته باشیم نیروی انسانی ضعیف و بد می تواند آن را نابود کرده و موجبات ورشکستگی آن مجموعه را به دنبال داشته باشد.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  آموزش مدیریت پذیرایی و میزبانی تشریفات در هتل

مدیریت منابع انسانی یا Human Resource Management

همان‌گونه که از عنوان مدیریت منابع انسانی مشخص است، به جنبه‌های انسانی در محیط کار و فعالیت‌ های مرتبط با انسان‌ها – به عنوان یکی از ارزشمندترین منابع سازمانی – می‌پردازد.

در برنامه ریزی مدیریت منابع انسانی مشخص می کند که برای رسیدن به اهداف، به چه تعداد کارمند (با توجه به تخصص و مهارت ) نیاز است. یکی از موثرترین راهها جهت رسیدن به مزیت رقابتی در شرایط فعلی، کارآمدتر کردن پرسنل سازمانها از طریق بهبود و بهسازی آنان است.

به این علت موسسه آموزشی نوشیجان جهت ارتقاء نیروهای انسانی در بخش هتل داری – گردشگری و تشریفات اقدام به تولید محتوا و ارائه آموزش های کاربردی به سازمان ها و شرکت ها و مجموعه های مرتبط نموده است که در زیر به تعدادی از دوره های آموزشی اشاره می گردد.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  دوره آموزش نیروهای خدمات اداری (پیشخدمت اداری)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا